Yorumlar


 • Author Images
  Beyza Sel*** diyorkii...

  kesinlikle medyum Ruman beyi denemelisiniz kendisine bi geri getirme yaptırdım eşim ağlaya ağlaya kapımda günlerce bekledi ve işlemim toplam 4 gün anca sürdü kesinlikle kendisini arayıp bilgi alabilirsiniz :))


  Author Images
  Sibel Akyürek diyorkii...

  Merhaba arkadaşlar ben Yaklaşık 3 hafta önce Medyum Ruman İle işlem yaptım Medyum Ruman olmasaydı şuan hayatım daha berbat olurdu çünkü takıntılı eski kocam peşimi bırakmamıştı beni sürekli taciz ediyordu polise şikayet ettim uzaklaştırma verdiler sadece ama yinede engel olmadı instagramdan whatsapptanbir şekilde beni bulup rahatsız etmeye devam ediyordu arkadaşım bana Medyum Ruman önerdi daha önce işlem yaptırdığını söyledi kısa sürdüğünü ve gerçekten etki gördüğünü söyledi bende aradım Ruman beye durumu anlattım beni kısaca bilgilendirdi ve 14 gün süre verdi kabul edip işleme başlamasını söyledim işlem boyunca beni bilgilendirdi ve her sorumu cevaplamaya devam etti işlemin 8.Günü daha etkilerini hissettim içimdeki huzursuzluklar kaybolmuştu Ve o gece bir ilk oldu whatsapptan eski kocamdan mesaj gelmemişti aramıyordu bu beni çok mutlu etti çünkü hayatım boyunca ilk defa böyle huzurluydum işlem sonunda benimle tamamen iletişimi koparmıştı ne takip ediyor nede yazıp arıyordu Medyum Ruman hayatımı kurtardınız size ne kadar teşekkür etsem azdır sizi her yerde herkese önereceğim.


  Author Images
  Fadime Duran diyorkii...

  Medyum Ruman hocanın yaptığı işlem sayesinde şu an gerçekten kendimi çok rahat hissediyorum. Eski sevgilim tarafından ölüm tehditleri alıyordum ve korkudan dışarı dahi adım atamıyordum. Bu durumdan kurtulmak adına internette medyum araştırırken Ruman hocaya denk geldim ve kendisiyle irtibata geçtim. Bana erkek arkadaşımı uzaklaştırmak için bir çalışma önerdi ve birlikte çalışmaya başladık. Önerdiği işlem 10 günlük bir işlemdi ve söylediği gibi 10 gün içinde erkek arkadaşımı benden öyle bir soğuttu ki artık adam muhitimden geçmiyor ve beni her yerden engellemiş. Şimdi o kadar rahatım ki gönlümce dışarı çıkıp rahat rahat gezebiliyorum.


  Author Images
  Gaye diyorkii...

  Selamlar ben gaye internet üzerinde dolaşırken piskologlar buldum aile içi geçimsizlik siddetle alakalı sonrasında görüşmelerimi gerçekleştirdim randevular aldık bir ara eşim akıl sağlıgımdan süphede bulundu benimle olan diyalogları oldukça soguktu eskiden cicekler özel hediyeler alan eşim birden bire maalesef bu ilgisini kesti meğersem hayatında bir tane kadın varmış bunu whatsapp üzerinden yazışmalarda gördüm eşimi uyardım ailem yıkılıyordu sonrasında bir arkadaşımın önerisi üzerine medyum aramaya başladım ancak bu tarz konulara hakim olmadığım için internetten araştırdım birçok kişi ile görüştüm benden dünyanın parasını istediler ancak bunu karşılayacak gücüm yoktu saolsun Ruman ile internet üzerinden tanıştım yüz yüze görüşmek talep ettim yerleri Bursa'da olduğunu söylediler arkadaşım benim yerime gitti görüştü eşimin dost olarak takıldığı kişi eşimi bana karşı soğutma büyüsü yapıldıgı söylendi bu büyüyü saolsun bozma konusunda yardımcı oldu allah razı olsun şuanda eşim gözü benden başkasını görmüyor o kadınıda tüm herkese rezil ettim yaptığını kanıtladım cünkü eşimin ceketinin iç astarında büssürü yazılı kağıtlar çıktı telefon numarası değişmiş olabilir bendeki numara 0534 353 42 14 üzerinden görüşme sağlamıştım sizlere paylaşıyorum.


  Author Images
  Yeliz diyorkii...

  Teşekkürler Medyum Ruman, aldatan karımla yaşadığım sorunlar beni o kadar çok incitti ki, ilişkimiz bitecek sandım. Ancak Hoca Ruman'nun özel çalışması sayesinde her şey değişti. Karım, Medyum Ruman'nun etkisiyle bana karşı hisler geliştirdi ve artık benden başka kimseyi görmüyor. Ruman Hoca'nın enerjisi ve bilgeliği ilişkimizi canlandırmamıza ve güçlendirmemize yardımcı oldu. Eşimizle iletişim sorunlarımız çözüldü ve aramızdaki güven yeniden inşa edildi. Medyum Lunyo'nun yardımıyla ilişkimizde zor bir dönemden çıktık ve birlikte daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz. En iyi kararı verdiğimden emin olmak için onunla çalıştığım için ona minnettarım, Bay Ruman size yardımcı olabilir. Güvenilir ve etkili çalışması sayesinde ilişkinizi onarabilir ve aşkınızı yeniden alevlendirebilirsiniz. Medyum Ruman'ya minnettarlığım kelimelerle ifade edilemez ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim!


  Author Images
  Kübra diyorkii...

  Düğünümüzden kısa bir süre önce nişanlımla ayrıldık. Nişanlım her zaman kendi arzularına sahip olmak isterdi ve benim düşüncelerim veya arzularımla hiç ilgilenmezdi. Bunu göz önünde bulundurarak bir çözüm aradım. Elimden geleni yaptım ama düzeltemedim. Bir arkadaşımız vasıtası ile Ruman temasa geçtik ve konuştuk. Yardım edemezsen birazdan çıkıyorum, teşekkür ederim dedim, elinden geleni yapacağım dedi ve yaptı. Bana daha çok bağlanan nişanlımla aramızdaki bağı güçlendirdi. Sonuçlar hocanın beklediği gibiydi. Balıkesir'de yaşıyorum ama herkese hocamı aramalarını söylüyorum. Size yol göstermek için buraya yazmak istedim. umarım yorumumu görebilirsin hocam 0534 353 42 14 tüm herkese paylaşıyorum adımı söylerseniz sizlerede yardımcı olacaktır. YORUMUMU YAYINLANMASINI İSTİYORUM LÜTFEN YAYINLAYIN HERKES DERDİNE DERMAN BULSUN.


  Author Images
  Aleynanın ablası diyorkii...

  42 yaşındayım ve bugün sizlere kardeşim Aleyna ile ilgili olan bir konuyu anlatacağım. Bu konunun sizler için önemli olacağını düşünüyorum. Çünkü sizlerinde medyum konusunda biraz şüphelerinizin bulunduğu konusunda düşüncelerim bulunuyor. Fakat medyum Ruman bu ülke içerisinde bulabileceğiniz en iyi medyum diyebilirim. Çünkü sizler de medyum Ruman tarafından büyü bozma işlemi yaptırdığınız zaman size söylediklerimin gerçek olduğunu göreceksiniz. Medyum Ruman o kadar iyi bir insan ki sizlere yeri geldiğinde parasız olarak da büyü bozma işini yapıyor ve sizlerin maddi sıkıntılar çekmemeniz için gerekli olan her şeyi yapıyor. Bugün ülke içerisinde ki birçok medyum paranızı alıp kaçabiliyor ya da büyü bozma işlemini yaparken bulunan büyüyü eline yüzüne bulaştırıyor. Fakat medyum Ruman büyü bozma konusunda üstüne tanımadığım bir medyum olarak sizlere kendisini sunmam konusunda bana büyük yardımcı oldu. Medyum Ruman ile kardeşim Aleyna tarafına yapılan bir büyü bozma işlemi esnasında tanıştım ve şuan iyi ki onu tanıyorum dediğim nadir insanların arasında yer alıyor. Çünkü medyum Ruman büyü bozma işlerinde oldukça başarılı bir profil olarak karşınıza çıkıyor. Bundan dolayı sizlere medyum Ruman ile büyü bozma işlemleri yaptırmanızı öneriyorum. Kardeşim Aleyna kısa bir süre evvel büyü bozma işlemi için medyum Ruman tarafına başvuru yapmıştı ve medyum Ruman o kadar işi arasından kardeşimin çok zor durumda olduğunu görür görmez elindeki bütün işleri bırakarak kardeşim Aleyna tarafına yardımcı oldu. O kadar kısa sürede büyü bozma işlemi yaptı ki sizlere anlatamam. Ki zaten büyü bozma işlemi yaptıktan sadece ve sadece 2 gün sonra bulunan büyünün etkisi ortadan kalktı.


  Author Images
  Bertan diyorkii...

  hayırlı gunler diliyorum herkese ilk olarak. Kız arkadasımla yaklasık olarak 2senedir birlikteyiz.Birbirimizi inanılmaz şekilde çok seviyoruz.Birbirimizin aileleriyle bile tanıştık,ailelerimiz de iyi anlaştıgı için ilişkimizde ufak tefek sorunlar dışında baska problemler cıkmıyordu.Ben 26 yaşındayım o ise 25.Okulumuz bittiğinden dolayı artık ufak ufak evlenme muhabbetleri geçiyordu aramızda. Ne zaman ben bu konuyu açsam geriliyordu.E haliyle onun beni germesi beni de geriyordu bu sebepten ötürü aramızda tartışmalar çıkıyordu.Artık sevdiğim kızla mutlu bi yuva kurmak istiyordum çok sıkılmıştım çünkü bu durumdan.Fakat onu hiçbir şekilde ikna edemedim.Kendisinin de inatçı bir kişiliği vardır.Annem ve teyzemlerle konuştuktan sonra bana böyle böyle bir medyum oldugunu ve gerçekten de çalışmalarının etkili oldugunu söyledi.İlkte yanaşmak istemesem de kendim de biraz araştırdıktan soruşturduktan sonra kafam yatınca onayı verdim. 21günlük bi çalışma sürecinin sonunda şaşırdığım bi şekilde bu konuyu bana kız arkadasım açtı. Ne oldu neden bir anda fikirlerin değişti sorusunu yönelttiğimde bana dediklerimin mantıklı gelmeye başladığını söyledi. Sonuç olarak şu an evlilik hazırlıklarına girdik sayılır ve çok mutluyum.


  Author Images
  İsimsiz diyorkii...

  Hayatta kendi mutlulugunuzdan daha degerli bir şey yok duşuncesi ile yola çıkarsanız doğru yollara saparsınız düşüncesindeyim.Az bişey araştırdıktan sonra gideceğiniz kişi Medyum Rumandan başkası olmayacaktır kesinlikle.İyi günler herkese….


  Author Images
  İsimsiz diyorkii...

  Selamlar bende en iyi medyum hoca ile geri getirme büyüsü konusunda çalışma yaptım ve Allah’a şükürler olsun ki benim içinde geri getirme tuttu. Eşimle boşanma aşamasına girmiştik hatta dava bile açmıştı boşanmak adına ama en iyi medyum hocam sayesinde davadan da vazgeçti ve şuan herşey çok güzel. en iyi medyum hocanın numarası : 0534 353 42 14


  Author Images
  Kibriye diyorkii...

  Selamlar ben Duygu 3 ay önce eski sevgilim benden ayrıldı işlerini bahane sunarak yoğunmuş ancak çalıştığı firmada ortak arkadaşlarımız mevcut bütün gün oturduğunu söylüyorlar megersem beni aldatıyormuş 8 senelik ilişkimiz bir kız yüzünden bitti aileme karşı mahcup oldum sonrasında internette birçok dolandırıcı hoca ile görüştüm saolsun parayı alarak işlemlerimi yapmadılar tekrardan söylüyorum dolandırcı yusuf, kerim, berk bunlardan uzak durun sonrasında Bager ile görüştüm ve bana malzeme ücretini söyledi makul bir rakamdı kaybetmiştim zaten ailemi ancak paramı kaybetmekten korkmuyordum umudumu yitirmedim ailem dedigim insanı yuvamı tekrar kurmama yardımcı oldu arkadaşım vasıtaysıyla aramıştım eski numarasından ulaşamadım siteye yorum yazdım sonrasında beni kendisi aradı ve görüşme talep ettim konuştuğum numarayıda sizlere iletiyorum 0534 353 42 14 referans olarak Beni söyleyebilrisiniz. Bursadan Kibriye diye söylerseniz tanıyacaktır mutlaka :)


  Author Images
  Emrah diyorkii...

  Yıllar önce aile sıkıntılarım vardı yuvam yıkılıyordu eşim benden soğutuklarından emindim ama kimseye bunu anlatamıyordum.Çünkü birbirimize sevdalıydık ve herşey birden oldu çok medyum hoca aradım. Sonuç alamadım hep zaman kaybı,hep paramı aldılar eşimle yollarımız ayrıldı.Ama pes etmedim. Ruman hocayı buldum ayaklarına kapandım eşimi geri getir dedim Allah rızası için dediki,sevgisi varsa getircem ama sana karşı sevgisi yoksa zorla bişey yapamam dedi. Baktı bu işi hallederim dedi.Eşimi bana kavuşturdu Ruman hoca ailem ile mutluyum bizi çekemeyenler bizi ayırmayı başaramadı Ruman hoca sayesinde.Ben bildiğim herkese tavsiye ediyorum burdan ediyorum Ruman hoca Ruman hoca Ruman hoca.


  Author Images
  Buse diyorkii...

  Selam ben Kibriye eşim benden uzaklaştı ilk günkü gibk yaklaşmıyor artık sevgi desen yok özel gğn desen yok son zamanlarda korkuyordum boşanacak diye eşimin annesi ile anlasamıyordum bu sebepten olsa gerek diye düşünürken aile terapistine gittim olumlu birsey olmadı komşum medyum ile görüşmemi söyledi nerden bulacağımı bilmediğim için internetten araştırdım 2-3 kişiye paramı kaybettim işlem yaptık dediler sonra engellediker Allah razı olsun Ruman ile görüştüm son çare yalvardım yakardım ağladım halimden anladı gerçekten güven hissettim cüzi bir ücret alarak malzeme ücreti için işlemlerimi yaptı Suan mutlu bir yuvam var ilk günkü gibi


  Author Images
  Hilal diyorkii...

  Merhaba ben sevdiğim insan uğruna o kadar çok para harcadım ve yıprandım ki esma ablacım beni 2kere ona kavuşturdu ben onu dinlemedim gittim başkalarına para kaptırdım aslında o kişilerinde yorumları güzeldi ama olmadı çünkü sevdiğim insana biri taktı ve devamlı büyü yapıyor bana dönmesin diye tekrar esma ablacımla işleme başlandık bu sefer bana kesin döndürüp koruma altına alacak tabi önce Rabbimin izniyle onu o kadar çok seviyorum ki onsuz hiç bir şeyin anlamı yok 10aydir ayrıyız ne sesini duydum ne gördüm vatsaptanta engelledi o o… nun yüzünden ben esma ablama sonuna kadar inanıp güveniyorum kavustugumuzda tekrar buraya yazacağım


  Author Images
  Ceylan diyorkii...

  Yorumları okudum çok araştırdım birçok sitedeki yorumlar sahte ve çalıntı Ruman rin internet sitesini inceledim sonrasında işlem yaptırmak için aradım yüz yüze görüşme yaptıklarını söylediler görüntülü aradım işlemlerim için yardımcı oldular çok teşekkür ederim mutlaka araştırın derim güvendiğiniz kişilere ilkem yaptırın telefon numarasını ben paylaşıyorum araştırıp arayabilirsiniz Keriman Denizli’den aldım derseniz extra yardımcı olacaktır 0534 353 42 14


  Author Images
  Celal diyorkii...

  Selamlar ben gaziantepten Mekanik ustası Celal eşimle sürekli bir kıskançlık duygusu vardı bana karşı hep stres problem yaşatıyordu işyerinde arkadaşlarım bunla alakalı dalga geçiyordu bunaltıyordu bir arkadaşım vasıtası ile Ruman görüşme sağladım bu tarz şeylere inanmam ancak eşime karşı birisi etkili bir şekilde büyü yaptığını söyledi bu sebepten dolayı yuvamı yıkmak için sürekli sorunlar yaşatıyordu aile içi problemler cıkıyordu saolsun Ruman ile yüz yüze görüşme sağlayarak işlem yaptı şuanda eşim eskisi gibi değil bana karşı daha iyi davranıyor çocuklarımın için maalesef bu sürece katlanmam lazımdı internette websitesi üzerinden yorum yazmak istedim ayrıca telefon numarasınıda sizlere iletiyorum dilediğiniz zaman arayabilirsiniz Mekanik Ustası Celal'den aldım diyebilirsiniz. 0534 353 42 14


  Author Images
  Gizem diyorkii...

  Ben medyum Ruman hocayla çalıştım ve çok efendi düzgün bir adam geri getirme dede çok başarılı ben evliydim eşimden ayrılmıştım tekrar barışmama vesile oldu Ruman hoca isteyenler için numarası : 0534 353 42 14


  Author Images
  Beste diyorkii...

  3 hocayla çalışıp alamadığım sonucu ben en iyi medyum hoca ile aldım. Sevdiğim çocukla ayrılmıştım tam 2 senedir kapısında köpek gibi muamele görüyordum beni sürekli kullanıyordu 3 tane hocaya gittim elinden gelenleri yaptıklarını söylediler ancak kimsenin umrunda olmadı internet üzerinde çare bulmaya çalıştım siz diyin 5 bin ben diyim 10 bin tl paramı kaptırdım birileri yok malzeme parası yok su parası yok bu parası diye diye benim iyi niyetimi sevgimden yararlanarak faydalandı ama allahtan en son 0534 353 42 14 numarasını buldum birisi çıktı ilk başta sesinden güven alamadım ancak bu kişi hocanın danışmanıymış bir bakımda olduğunu daha sonra Ruman bey'in arayacağını söyledi sonrasında {tel1} numarasından tekrardan arama geldi 1 saat falan sonra {hoca} hoca çıktı karşıma da verdiğim anlattım paylaştım herşeyi bana yapılması gerekenleri söyledi ve yaptım simdi sevdigim cocuk benim kapımda köpek afedersiniz verdiğim para helali hoş olsun sevdiğim kapısında köpek olduğum çocuğu bana geri getirdi. Allah senden razı olsun hocam senin sayende herşey daha güzel oldu.


  Author Images
  Hasan diyorkii...

  Selamlar iyi pazarlar herkese. Ben başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. Ben evliydim evliliğim çok güzel gidiyordu ancak birden eşim benden soğumaya başlamıştı gel zaman git zaman iş ayrılığa kadar geldi ve ayrıldık. Ben bunu kabullenemedim çünkü iki çocuğumuz vardı. Ama eşim onları bile görmezden geldi ve bitirdi. Üstelik ortada elle tutul bir sebep bile yoktu. Sonrasında adar hocayla tanıştım. En iyi medyum hoca eşimi bana geri getireceğini söyledi. Ayrıca üzerimizde bir işlem varsa temizleneceğini söyledi. Söylediklerinin hepsi de oldu. Şuan eşimle birlikte çok mutlu bir evlilik geçiriyorum. Bunu en iyi medyum hocama borçluyum :)))) En iyi medyum hocanın isteyenler için numarası da bu: 0534 353 42 14 süryani en iyi medyum hoca


  Author Images
  Esra diyorkii...

  Ruman hocam sana ne desem az sen bir tanesin 15 yolluk evliliğimi sayende kurtardın hocammm.


  Author Images
  Elif diyorkii...

  selamlar 56 yaşında babam hergün kan kusuyordu geçtiğimiz sene alkolü bıraktı alkolden oldugunu düşünüyorduk ancak eski iş ortağı babama ölüm büyüsü yapmış babamla birçok doktora gittik sonuç alamadık mahallemizde bir aile dostumuz bizlere medyumlarla görüşmemizi söyledi ikametgah ettigimiz yerde medyum aradık ve mahallede bir yaşlı teyze bu büyünün zor bozulduğunu el amış kişilere danışmamı söyledi bizi Ruman 're yönlendirdi 0534 353 42 14 teyzenin referansı ile görüştüğümüzde bizlere yardımcı olacağını dile getirdi yüz yüze görüşme talep ettik ve yanına gittik bizi ağırladılar babamın hastalığına hiçbir doktor tedavi bulamazken Ruman saolsun bizlere yardım etti allah binkere razı olsun babam eski sağlığına kavuştu şimdi ailecek daha mutluyuz.


  Author Images
  Bekir diyorkii...

  Ben 5 senedir evliydim. Evliliğim son dönemlerde sallantıya girdi. Kocam biraz eli ora görünce gözü dışarıya kaydı. Ve sen son benden tamamen ayrıldı eli para görünce dışardaki kadınlara yöneldi. Sonrasında geri gelmesi için barışmak için onca aldatılmaya rağmen yine ben adımlar attım ama gelmedi. En son boşanma davası açtı. O sırada karşıma Ruman hoca çıktı ve geri getirebileceğini hatta geldikten sonra da bir daha ayrılık veya sorun olmayacağını söyledi. Dediği gibi de oldu eşim yüzüme bile bakmazken Ruman hoca sayesinde şimdi bir dediğimi iki etmiyor şuan eskisinden bile mutlu bir evliliğim var. Teşekkürler Ruman bey. Ruman beyin iletişim numarasını da siz değerli arkadaşlarım için bırakmak istiyorum: 0534 353 42 14 Ruman bey

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın

Yorumlarınızı Gönderin

NOT : Yorum ve Sorularınız 24-48 saat içerisinde onaylanıp. Yayına uygun olarak yayınlanır. Bilgi güvenliği sebebi ile özel bilgilerinizi lütfen paylaşmayın.*